Červenec 2010

Zlí,Zlí!

19. července 2010 v 15:20
Mám totálně zaspamované poznámky.Nojo,kdybych tam nepsala každou píčovinu,možná by to vypadalo jinak.Ale tak nějak jsem si z toho udělala deník.Vždy v noci,to se mi píše nejlíp.Přemýšlím,lituju,nadávám...

Od včerejška mám "poměr" se zadaným.Nevím,jak bych to komentovala.Snad jen,že muži jsou nehorázní volové.Neříkám,že ženy ne,ale já nejsem jedna z nich.Nevyužívám ostatní lidi a nelámu jim srdce.

Hledám muže,chápavého,komunikativního,hezkého a s vkusem,který chce ženu na víc než jen na mrdání :]

Na dnešní dobu nesplnitelný požadavek,jak se tak koukám.Ano,když je někdo hezký,to je sice fajn,ale já toho člověka potřebuju navíc než jen na koukání.
Můžu se utěšovat tím,že vlastně,logicky,potkávám samé "špatné typy",protože jsem ještě nepotkala toho pravého,se kterým,až ho jednou potkám,budu.No,to je pěkná hovadina.

Andrea

Stačí.

18. července 2010 v 21:41 | Ayuu
Sklamání bolí nejvíce od těch,od kterých bychom ho nikdy nečekali.Tomuhle se říká ráda pod pás.Jindy bych slovíčkařila,ale dnes na to nemám chuť.Já nechápu,jak to mohl udělat.Zrovna ona si to nezaslouží.Vždycky všecko vypadá tak perfektně,bezchybně,ideálně.A potom velká rána.Lidé si navzájem ubližují,žádná novinka,ale,To je být věrný tak trapné,v dnešní době ?

Bojím se,že mi "někdo" ublíží.Přesně tak,jak vím že to jde.Tak,jak se to stává.Tak,jak to už bývá.Ale ale,nebudeme přeci dělat ukvapené závěry.Třeba to dopadne skvělě,nebo aspoň dobře...A nebo také ne! Já v sobě toho pesimistu prostě nezapřu.Všecko vidím černě.Všecko špatně skončí.Jojo!

Andrea

od 15ti k 5ti

17. července 2010 v 22:07 | Ayuu
Dneska ta bouřka spláchla všecky zbytky mé dobré nálady někam,pryč...

Jako bych to v některých okamžicích nebyla ani já.Jsem smutná,bloumavá,naštvaná a cítím se okradená.Jak mi ale někdo může ukrást něco,co mi ani nikdy nepatřilo ?Hm,přivlastnila jsem si ho a ani na to nemám žádné právo,právo má jiná.
Pořád cítím malou naději.Někdy ráno,když vidím,že mi napsal,rozsvítí se mi celé dopoledne.Říkám si,jo,má to cenu,to co dělám je dobře.Nesnáším ale,když mi jedna určitá osoba mou naději ničí.Je to zvláštní.
Poslední chvilky ale pochybuju.To bude možná i tím,že tu není.Ještě mě čeká týden čekání.To zní drsně ale děsivě zároveň.
m
Dneska sem se ale,až do určité chvíle,měla vážně dobře :]
Byli jsme s Han u Mary.Asi budu ode dneška těžce závislá na friscu.Vodárna,to je klasika.Tak nějak nemám náladu psát tu víc.Ale někde jsem potřebovala sdělit svoje dojmy.Nikdy ale asi nedokážu sepsat to,co cítím.Tu hloubku prostě nikdy nevystihnu...

Andrea